Telefon: 77 436 38 62 Adres E-mail:

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna

Budowanie poczucia własnej wartości w kontekście ciała u Ciebie i nastolatków w Twoim otoczeniu

Wyłącz kontrast

Budowanie poczucia własnej wartości w kontekście ciała u Ciebie i nastolatków w Twoim otoczeniu

Drodzy rodzice i opiekunowie zapraszamy Was do zapoznania się z Poradnikiem: „Budowanie poczucia własnej wartości w kontekście ciała u Ciebie i nastolatków w Twoim otoczeniu.”

Przewodnik został stworzony przez ekspertów i jest przeznaczony dla dorosłych, takich jak Ty, którzy chcą pomóc swojemu wyjątkowemu dziecku rozwijać w życiu pewność siebie i sprawić, aby pokochało swoje ciało.

Jeśli jesteś rodzicem, babcią lub dziadkiem, opiekunem, mentorem, ciocią, wujkiem lub zaufaną starszą przyjaciółką czy przyjacielem, ten poradnik jest dla Ciebie!

Badania pokazują, że dorośli są dla nastolatków wzorem do naśladowania - również w zakresie postrzegania swojego ciała i poczucia własnej wartości. Wyposażona/-y w odpowiednie narzędzia i umiejętności, zapoznając się z poradami, możesz mieć pozytywny wpływ na dziecko, które zajmuje szczególne miejsce w Twoim życiu. Pomożesz mu poczuć się bardziej komfortowo i pewniej w swoim ciele. Mamy nadzieję, że wskazówkii narzędzia przedstawione w tym poradniku okażą się dla Ciebie cennym wsparciem!

Samoocena to nasze ogólne postrzeganie własnej wartości

Pewność Siebie i Swojego Ciała to jest to co myślimy i co czujemy w związku z tym, jak wyglądamy, i do czego jest zdolne nasze ciało

Pobierz: Pokochajcie_siebie_Poradnik_compressed.pdf

 


Powrót do listy


Ten odnośnik otworzy się w nowym oknie

Czy chcesz przejść do strony: i otworzyć ją w nowym oknie?


Tak przechodzę lub Anuluj i schowaj okno