• Telefon: 77 436 38 62
  • Adres E-mail:
  • Ikona Biuletynu Informacji Publicznej
  • Zmień kontrast
Baner

Aktualności

Miniatura opisująca aktualność

Warsztaty dla uczniów

Dodano: 04.04.2018

W dniu 26.03.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Szybowicach odbyły się warsztaty dla uczniów w ramach projektu pilotowanego przez OŚRODEK ROZWOJU EDUKCJI W WARSZAWIE dotyczący wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych w obszarze emocjonalno -społecznym TROS-KA. Podczas zajęć dzieci ćwiczyły umiejętność przepraszania w różnych sytuacjach oraz mogły dowiedzieć się, dlaczego ta umiejętność jest tak bardzo ważna.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Warsztaty doradztwa zawodowego

Dodano: 04.04.2018

W dniach 12 i 13 marca 2018 roku w Publicznym Gimnazjum w Lubrzy w ramach współpracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Prudniku ze szkołą, odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Realizacja kolejnego projektu

Dodano: 04.04.2018

Poradnia podjęła projekt pilotowany przez OŚRODEK ROZWOJU EDUKCJI W WARSZAWIE dotyczący wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych w obszarze emocjonalno -społecznym TROS-KA oraz standardów funkcjonowania poradni psychologiczno-pedagogicznych w ramach realizacji projektu pozakonkursowego pn. „Opracowanie instrumentów do prowadzenia diagnozy psychologiczno-pedagogicznej”.

Zobacz

Wszelkie prawa zastrzeżone. PPPwP © 2021

Projekt i wykonanie strony: Logo WebInspiracje