• Telefon: 77 436 38 62
  • Adres E-mail:
  • Ikona Biuletynu Informacji Publicznej
  • Zmień kontrast
Baner

Aktualności

Miniatura opisująca aktualność

Przygotowujemy się do bezpiecznej obsługi Państwa dzieci

Dodano: 05.05.2020

Staramy się zapewnić optymalne warunki do bezpośredniego kontaktu.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Jeśli nie wiecie, jak rozmawiać z dzieckiem

Dodano: 09.04.2020

Drodzy Rodzice, jeżeli nie wiecie, jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z epidemia koronawirusa zachęcamy do zapoznania się z tym oto wpisem

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Ważna informacja

Dodano: 31.03.2020

Szanowni Rodzice, informujemy, że w związku z epidemią COVID-19 psychologowie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dyżurują pod podanymi numerami telefonu:

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Ważna informacja

Dodano: 31.03.2020

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Prudniku informuje, że:

Zobacz

Uwaga!

Dodano: 12.03.2020

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Prudniku informuje, że w związku z zagrożeniem zarażenia się koronawirusem udział dziecka w zaplanowanych diagnozach i terapiach odbywa się na odpowiedzialność rodziców i za ich zgodą. Przyjmowane będą tylko dzieci zdrowe pod opieka zdrowych rodziców. Na prośbę rodziców wizyty dzieci zostaną przełożone i odbędą się w innym, uzgodnionym terminie.

Zobacz

Szkolenia i warsztaty

Dodano: 19.11.2019

W dniu 22.10.2019 r pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Prudniku przeprowadzili szkolenie Rady Pedagogicznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Moszczance "Interpretacja zapisów w orzeczeniach i opiniach PP". Prowadzące: Pani Izabela Paralusz, Pani Dorota Podróżna oraz Pani Elżbieta Jurkiewicz

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Konsultacje i porady dla rodziców

Dodano: 13.11.2019

W dniu 28.09.2019 r przedstawiciele Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Prudniku: Pani Dorota Podróżna oraz Pani Elżbieta Jurkiewicz uczestniczyły w festynie rodzinnym "Poznajemy Autyzm" który odbył się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Prudniku. Panie udzielały konsultacji I porad dla zainteresowanych rodziców.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Warsztaty dla uczniów

Dodano: 04.04.2018

W dniu 26.03.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Szybowicach odbyły się warsztaty dla uczniów w ramach projektu pilotowanego przez OŚRODEK ROZWOJU EDUKCJI W WARSZAWIE dotyczący wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych w obszarze emocjonalno -społecznym TROS-KA. Podczas zajęć dzieci ćwiczyły umiejętność przepraszania w różnych sytuacjach oraz mogły dowiedzieć się, dlaczego ta umiejętność jest tak bardzo ważna.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Warsztaty doradztwa zawodowego

Dodano: 04.04.2018

W dniach 12 i 13 marca 2018 roku w Publicznym Gimnazjum w Lubrzy w ramach współpracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Prudniku ze szkołą, odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego.

Zobacz
Miniatura opisująca aktualność

Realizacja kolejnego projektu

Dodano: 04.04.2018

Poradnia podjęła projekt pilotowany przez OŚRODEK ROZWOJU EDUKCJI W WARSZAWIE dotyczący wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych w obszarze emocjonalno -społecznym TROS-KA oraz standardów funkcjonowania poradni psychologiczno-pedagogicznych w ramach realizacji projektu pozakonkursowego pn. „Opracowanie instrumentów do prowadzenia diagnozy psychologiczno-pedagogicznej”.

Zobacz

Deklaracja dostępności | Wszelkie prawa zastrzeżone. PPPwP © 2022

Projekt i wykonanie strony: Logo WebInspiracje