• Telefon: 77 436 38 62
  • Adres E-mail:
  • Ikona Biuletynu Informacji Publicznej
  • Zmień kontrast
Baner

Szkolenia i warsztaty

W dniu 22.10.2019 r pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Prudniku przeprowadzili szkolenie Rady Pedagogicznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Moszczance "Interpretacja zapisów w orzeczeniach i opiniach PP". Prowadzące: Pani Izabela Paralusz, Pani Dorota Podróżna oraz Pani Elżbieta Jurkiewicz

W dniu 28.10.2019 r Pracownicy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Prudniku przeprowadzili warsztaty dla rodziców dotyczące funkcjonowania oraz metod I form nauczania dzieci zagrożonych niedostosowaniem społecznym oraz ADHD. Spotkanie odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Głogówku. Prowadzące: Pani Alicja Uchmanowicz - Zyta oraz Pani Ewa Jatkiewicz.

W dniu 07.11.2019 r w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej odbylo się spotkanie dla rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Spotkanie prowadziła psychodietetyk Pani Aleksandra Osińska, która omówiła temat diety u dzieci ze spektrum autyzmu. Przdstawila różne sposoby i metody rozszerzania diety, metody na ograniczenie cukrów w diecie.


Powrót do listy aktualności

Deklaracja dostępności | Wszelkie prawa zastrzeżone. PPPwP © 2021

Projekt i wykonanie strony: Logo WebInspiracje