• Telefon: 77 436 38 62
  • Adres E-mail:
  • Ikona Biuletynu Informacji Publicznej
  • Zmień kontrast
Baner

Realizacja kolejnego projektu

Poradnia podjęła projekt pilotowany przez OŚRODEK ROZWOJU EDUKCJI W WARSZAWIE dotyczący wdrażania modelowego zestawu narzędzi diagnostycznych w obszarze emocjonalno -społecznym TROS-KA oraz standardów funkcjonowania poradni psychologiczno-pedagogicznych w ramach realizacji projektu pozakonkursowego pn. „Opracowanie instrumentów do prowadzenia diagnozy psychologiczno-pedagogicznej”.

W październiku 2017 roku przeszkolono kadrę poradni w stosowaniu zestawu diagnostycznego i diagnozy funkcjonalnej obszaru emocjonalno-społecznego dzieci w wieku 9-13 lat.W styczniu 2018 roku w ramach sieci współpracy zapoznano pedagogów szkolnych z powiatu prudnickiego z nowym  narzędziem diagnozy i możliwością wykorzystania narzędzia do celów postdiagnostycznych -takich jak budowanie terapii, prowadzenie działań prewencyjnych na terenie szkół .

W pilotażu pakietu TROS-KA udział wzięła PSP w Szybowicach. Odbyły się indywidualne badania i zajęcia warsztatowe dla uczniów klas 4 -6.

Koordynator projektu - mgr Dorota Podróżna -pedagog-logopeda. Zajęcia warsztatowe w ramach projektu prowadziły -Panie psycholog mgr Alicja Uchmanowicz-Zyta ,mgr Ewa Jatkiewicz


Powrót do listy aktualności

Deklaracja dostępności | Wszelkie prawa zastrzeżone. PPPwP © 2021

Projekt i wykonanie strony: Logo WebInspiracje