Info Szanowni Państwo - nasza Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Zapraszamy bardzo serdecznie.
Tekst informacyjny
Wybierz podstronę:
1
Obraz

Zajęcia zawodoznawcze w Szybowicach
W dniu 22.10.2014 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pracownice naszej Poradni mgr Anna Sztonyk - doradca zawodowy oraz mgr Ewelina Hamanowicz - psycholog przeprowadziły także zajęcia zawodoznawcze pod hasłem "Jaki to zawód" - dla klas I-IV Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szybowicach.
Czytaj całość »

Obraz

Warsztaty zawodoznawcze
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pracownice naszej Poradni mgr Anna Sztonyk - doradca zawodowy oraz mgr Ewelina Hamanowicz - psycholog przeprowadziły warsztaty zawodoznawcze dla dwóch klas gimnazjalnych Zespołu Szkół w Prudniku. Tematem warsztatów był - Mój cel ? moja przyszłość - mój sukces. Droga do kariery zawodowej. W warsztatach wykorzystano pakiet edukacyjny dla gimnazjum - Rozpoznawanie predyspozycji i zainteresowań gwarancją życiowego sukcesu.
Czytaj całość »

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Prudniku
Zgodnie z § 2 pkt. 3 i 4 Rozporządzenia MEN z dnia 1 lutego 2013 r. w sprawie szczegółowych zasad działania publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, w tym publicznych poradni specjalistycznych dotyczącego realizowania zadań profilaktycznych oraz wspierających wychowawczą i edukacyjną funkcję przedszkola, szkoły i placówki, w tym wspierania nauczycieli w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych oraz organizowania i prowadzenia wspomagania przedszkoli, szkół i placówek w zakresie realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych proponujemy następujące tematy pogadanek, prelekcji, warsztatów dla uczniów, nauczycieli i rodziców:
Czytaj całość »

Strona główna |  aktualności |  zadania |  pracownicy |  kontakt |  przepisy prawne |  do pobrania |  linki

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Prudniku.
Webdesign: Stanisław Stadnicki - WebInspiracje.